Kalendář akcí
Březno u Chomutova
10.10.2015 10:00———
Strupčice
26.09.2015 10:00———
Proboštov
19.09.2015 10:00———
Chlumec - bitva
05.09.2015 09:00———
Ústí nad Labem
30.08.2015 10:25———
Litoměřice
23.08.2015 10:00———
Horní Jiřetín
15.08.2015 10:00———
Hrad Valdštejn
25.07.2015 09:00
Český Ráj - Hrad Valdštejn
———
Dobříš
23.07.2015 10:00———
Louny
19.07.2015 10:00———
Úštěk - piráti
18.07.2015 10:21———
Klášterec nad Ohří
04.07.2015 09:00
Český Ráj - Hrad Valdštejn
———
Česká Lípa
27.06.2015 10:00———
Mladá Boleslav
20.06.2015 09:00
Mladá Boleslav
———
Litvínov školka
18.06.2015 16:00———
Duchcov
13.06.2015 16:00———
Obora u Loun
06.06.2015 10:00
Obora u Loun Dětský den
———
Jáchymov
05.06.2015 19:00———
Hrobčice
30.05.2015 10:00———
Frýdlant v Čechách
16.05.2015 08:00
Valdštejnské slavnosti Frýdlant15.-17.5.2015
———
Jirkovské sklepení - natáčeí filmu
03.02.2015 14:00
Jirkovské sklepení - natáčeí filmu
———
Osek
05.06.2014 00:00
Osek - pro Městskou knihovnu
———
Teplice
31.05.2014 08:00
Teplice 31.5.-1.6.2014
———
Litvínov
01.05.2014 08:00
Litvínov - Valdštejnské slavnosti
———
Mariánské radčice
30.04.2014 00:00
Mariánské Radčice - Pálení čarodějnic
———
Hluboká nad Vltavou
25.04.2014 13:00
Hluboká nad Vltavou - Ruská svatba
———
Litvínov - Skautský ples
05.04.2014 20:00
Litvínov - Skautský ples Schola Humanitas
———
Hluboká nad Vltavou
14.02.2014 13:00
Hluboká nad Vltavou - Ruská svatba
———
Hasištejn
08.09.2013 09:00
Hrad Hasištejn
———
Nový Bor
07.09.2013 10:00———
Teplice
01.09.2013 09:00
Teplice
———
Český Jiřetín
31.08.2013 09:00
Oheň na Českém Jiřetíně (akce pro členy SHŠ a rodinné příslušníky)
———
Vilémov u Šluknova
24.08.2013 08:32
Vilémov u Šluknova
———
Cheb
23.08.2013 15:00
Valdštejnské slavnosti Cheb 23.-24.8.2013 (ZRUŠENO)
———
Jelenia Góra (Polsko)
17.08.2013 08:00
Jelenia Góra (Polsko)
———
Hradečno
29.06.2013 10:00———
Bořanovice
22.06.2013 13:00
Bořanovice
———
Litvínov - školka Pod lesem
20.06.2013 17:00
Zahradní slavnost MŠ Pod Lesem
———
Jenštejn
15.06.2013 14:00
Jenštejnské slavnosti
———
Háj
01.06.2013 14:00
810 let Háje+ dětský den
———
Teplice
25.05.2013 09:00
ZRUŠENO!!!!!
———
Frýdlant v Čechách
18.05.2013 09:00
Frýdlant v Čechách - Valdštejnské slavnosti
17.-19.5.2013
———
Litvínov
01.05.2013 09:00
Litvínov
Valdštejnské slavnosti
-průvod
-šerm před Valdštejnem
———
Osek
27.04.2013 09:00
100 let povýšení Oseka na město 1913-2013
———
Horní Jiřetín
10.11.2012 10:00
Horní Jiřetín
Přesný čas se zatím neví :-)
———
Most GAMA hospoda
20.10.2012 19:00
Most - GAMA hospoda - renesance
———
Most - GAMA hospoda
19.10.2012 19:30
Most
GAMA hospoda - gotika
———
Hasištejn
30.09.2012 09:00
Hrad Hasištejn
———
Liblice
29.09.2012 12:00
Liblice
———
Hodkovice u Liberce
22.09.2012 09:00
Hodkovice u Liberce
———
Mariánské Radčice
15.09.2012 09:00
Mariánské Radčice
———
Turnov
07.07.2012 09:00
Turnov
———
Mladá Boleslav
16.06.2012 11:10
Mladá Boleslav
Městské slavnosti
———
Liberec
09.06.2012 09:00
Liberec
———
Jičín
19.05.2012 09:00
Jičínské slavnosti
———
Horní JIřetín
05.05.2012 12:00
Horní Jiřetín 5.5.2012
-Zatím není znám přesný čas!
———
Drmaly
30.04.2012 20:00
Drmaly - Myslivna
———
Slaný
01.10.2011 15:00
Soukromé vystoupení pro Korzára
———
Horní Jiřetín
17.09.2011 14:00
Vystoupení v Horním Jiřetíně
———
Mariánské Radčice
17.09.2011 08:00
Mariánské Radčice
———
Cheb
26.08.2011 16:00
Chebské slavnosti
26.-28.8.2011
———
Praha
24.08.2011 09:00
Praha
24.-25.9.2011
———
Hejnice (v Jizerských horách)
02.07.2011 14:00
Hejnické slavnosti Oslavy výročí 800. let Hejnic
Gotika + Renesance
———
Louka u Litvínova
21.06.2011 16:00
Vystoupení v MŠ v Louce u Litvínova
———
Mladá Boleslav
18.06.2011 09:00———
Jenštejn
11.06.2011 09:00———
Teplice
28.05.2011 09:00
28.-29.5.2011
Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích
———
Františkovy Lázně
21.05.2011 13:00
Zahájení Lázeňské sezóny 2011
renesance
AKCE ZRUŠENA!!!!!!!
———
Frýdlant v Čechách
20.05.2011 09:00
Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu v Čechách
(renesance= denní průvod, noční průvod 2x bitva)
20.-22.5.2011
———
Litvínov
01.05.2011 09:00
Valdštejnské slavnosti
———
Chomutov
23.04.2011 09:00
Městské slavnosti
———
Litvínov - Citadela
11.02.2011 21:45
Maturitní ples Scholy Humanitas
15. min. Gotika
———
Horní Jiřetín
02.10.2010 15:00
Ukázky soubojů a tanců
———
Teplice - Doubravská Hora
11.09.2010 14:00
Dny Evropského dědictví na hradě Doubravka (Doubravská Hora)
———
Lahošť
04.09.2010 18:00
Slavnosti v Lahošti
vystoupení 18:00 renesance a 19:30 gotika
———
Nelahozeves
04.09.2010 12:30
Nelahozeves
12:30 gotika a 15:00 renesance
———
Kamencové jezero Chomutov
07.08.2010 09:00
Dětský den plný soutěží a hledání pokladu
Společně s Divadlem v Pytli Petra Stolaře
———
Jirkov - Červený Hrádek
10.07.2010 12:00———
Jeníkov
27.06.2010 12:00
Jeníkovská pouť
11:00 Renesance
15:15 Gotika
———
Zabrušany
29.05.2010 14:00
Dětský den v Zabrušanech
———
Litvínov
01.05.2010 09:00
Valdštejnské slavnosti
- Zámecký park + průvod městem
———
Lom u Mostu
30.04.2010 17:00
Lom u Mostu
(s Divadlem v Pytli Petra Stolaře)
———
Horní Jiřetín
30.04.2010 15:00
Vystoupení v Horním Jiřetíně
———
Meziboří
25.04.2010 16:30
Meziboří - Stavění májky
———
Praha, Nám. Jiřího z Poděbrad - masopust
16.02.2010 10:00
Průvod a drobné ukázky s Divadlem v pytli
———
Ples k 15. výroční Divadla v pytli - Teplické Krušnohorské divadlo
15.01.2010 20:00
Ples k Výročí 15. let Divadla v Pytli.
———
Maturitní ples SPŠ Duchcov - Teplické Krušnohorské divadlo
08.01.2010 20:00
Martinův maturitní ples
dobrovolné vystoupení
———
Nová Ves v Horách - Ústav sociální péče
08.10.2009 14:30
Dobrovolné vystoupení pro ústav
———
Litoměřice - Vinobraní
25.09.2009 14:00
Účast na Vinobraní v Litoměřicích (Karel IV.) 25.-26.9.2009
———
Dobřichovice
05.09.2009 10:00
Černošická alotria
Gotický turnaj
———
Horní Jiřetín
08.08.2009 14:00
Jiřetínská pouť.
Gotický turnaj u příležitosti předání ocenění starosty a občanů H. Jiřetína výherci ankety o nejoblíbenějšího občana obce.
———
Chomutov Kamencové jezero
01.08.2009 09:00
Budeme součást programu na Kamencovém jezeře v zajímavých kostýmech "Doba kamenná" :-)
———
Letní dětský tábor Vrbno (u Blatné)
25.07.2009 10:00
Dobrovolné vystoupení na LDT ve Vrbně u Blatné
———
Piráti na Úštěku
18.07.2009 11:00
Úštěk
Pirátská bitva
———
Školka Litvínov Osada
23.06.2009 16:30
Dobrovolné vystoupení v Mateřské školce Sluníčko. Litvínov-Osada (Martínkova školka)
———
Školka Litvínov "Pod Lesem"
18.06.2009 16:00
Dobrovolné vystoupení. Ukázky soubojů a tanců v Mateřské školce "Pod Lesem"
———
Zabrušany
31.05.2009 00:00
Gotický turnaj v obci Zabrušany v odpoledních hodinách
———
Teplice
30.05.2009 00:00
Teplice, celoměstské slavnosti.
Gotické vystoupení, sobota + neděle
———
Frýdlant v Čechách
16.05.2009 00:00
Frýdlantská celoměstská slavnost na počest Albrechta z Valdštejna.
Sobota + neděle
Renesanční průvod+noční průvod+2x bitva
———
Doksy
02.05.2009 00:00
Otevírání Máchova Jezera. Gotický průvod, ukázky soubojů